Sinanpaşa

03 Sinanpaşa sitemize hoşgeldiniz.
Sitemize üye olmak için kayıt ol tuşuna basınız. Üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirmek için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi gerçekleşirken açıklamaları lütfen dikkatli okuyunuz. aktivasyon için mail adresinize gönderilen yanlış linki tıklamayınız.

FORUMDA konu açmak isteyenler ilgiye uygun sayfada konu açabilir. Konu hakkında internet ortamına yüklenilen fotoğrafların url bağlantısını kullanarak fotoğraf paylaşabilinir. Bunların yanında video, anket vb gösterimler, yayınlar yapılabilinir.

Her Şey Güzel Sinanpaşa Bölgemizin Güzelliklerini Tanıtmak İçin....

Sinanpaşa Bölgemizin Sanal Vizyonu. Bölgesel Sinerjinin Güçlü Sesi. Tüm Hemşerilerimizin Sitesi.

Düzağaç Belediye Başkan Adayı Adnan Coşgun, Afyonhaber.Com'a konuştu.

Paylaş
    Yasin_ERSÖZ
    Site Yetkilisi
    Site Yetkilisi

Mesaj tarafından Yasin_ERSÖZ Bir Cuma Şub. 20, 2009 9:57 pm

http://www.adnancosgun.com/bm.htm

MHP Düzağaç Belediye Başkan Adayı Adnan Coşgun, "Düzağaç'ın sorunlarını biliyorum, projelerimle ve donanımlı ekibimle Düzağaç'ın sorunlarını çözmek için adayım" dedi. Coşgun, açıklamasında "Kasabamızda seçim ortamının centilmence ve demokritk bir şekilde geçmesini temenni ediyorum. Umuyorum ki, bütün adaylar hizmet için aday oldular. Hizmette ve projede yarışalım. Ekibimle birlikte çalışmalarımız devam ediyor. İnanıyorum ki, kasabamız bizimle değişecek, gelişecek, büyüyecek. Düzağaç'ın göç olayını bitireceğiz, Akdeğirmen Barajından kaynaklanan problemleri fırsata dönüştürmek için çalışacağız. Düzağaçlı bana güvensin ve kasabamızın idaresini, Belediyesini ehil ellere teslim etsin. Çalışacağız, hizmet edeceğiz, başka çıkar yolumuz yok" dedi. Coşgun, açıklamasında "Düzağaç için proje hazırlıklarımız devam ediyor. İlerleyen günlerde projelerimizi açıklayacağız. Düzağaçlı bizi izlemeye devam etsin, araştırsın, incelesin, ondan sonra karar versin" dedi.

Kaynak URL: http://www.afyonhaber.com/?sayfa_id=1&haber_id=6053&h_k_id=9

Forum Saati Çarş. Ara. 13, 2017 9:22 am